Молитва перед Вечерею Господньою

5 грудня 2016 Коментарі Вимкнено до Молитва перед Вечерею Господньою 25

Боже наш і Отець, ми від усього серця дякуємо Тобі за Твою благодать. Немає жодної причини, по якій ми як людство заслуговували б Твою милість. Проте Ти дарував нам Свого Сина Єдинородного як жертву за наші гріхи і як небесну їжу і питво.

Дій в нас Духом Твоїм Святим і дай, щоб ми все більше і більше покладалися на Сина Твого, Ісуса Христа, беручи участь у цій Святій Вечері. Нагодуй нас Ним, хлібом з небес, і допоможи нам, щоб ми більше не жили в наших гріхах, але Він в нас і ми в Ньому.

Допоможи нам все більше і більше зростати в новому завіті у Христовій крові. Тоді ми будемо впевнені, що Ти навіки є нашим милостивим Отцем, Який більше не залічить нам в провину наші гріхи і Який піклується про все необхідне для наших тіл і душ.

Допоможи нам з радістю нести наш хрест, зректися себе і відкрито сповідувати нашого Спасителя. Навчи нас у всяких труднощах і прикрощах з піднятою головою очікувати нашого Господа Ісуса Христа з небес. Він наші немічні тіла зробить подібними Своєму прославленому тілу і навіки прийме нас до Себе.

Cин Божий став людиною, щоб ми могли стати дітьми Божими, тому сповнені вдячності осмілюємося взивати: Отче наш…