• Молитва після Причастя

    Дякуємо Тобі, Господи Ісусе Христе, за те, що Ти у цьому Святому Таїнстві дав нам правдиву поживу Тілом Твоїм та Кров’ю. Ти даєш нам прощення гріхів, життя і спасіння. Дай нам завжди пам’ятати, що ми є галуззям виноградини, котрою є Ти. Наповни нас силою Свого Святого Духа до життя і праці на славу і хвалу Тобі. Амінь.

  • Молитва після Причастя

    Милосердний Боже і Отче, ми дякуємо Тобі, що з безмежної ласки Своєї Ти дав нам Свого Однородженого Сина як нашого Спасителя. Ми дякуємо Тобі, що Він став жертвою за наші гріхи, нашою їжею і напоєм вічного життя.

    Ми дякуємо Тобі, що Ти подарував нам справжню віру, через яку ми маємо ці великі привілеї. Через Свого Сина Ти запровадив Святу Вечерю, щоб зміцнювати нашу віру. Ми просимо Тебе, справедливий Боже й Отче, щоб Ти через Святого Духа благословив усіх нас і сприяв нашому зміцненню в справжній вірі та єдності із Христом, Твоїм улюбленим Сином, в Ім’я Якого ми молились. Амінь.

  • Молитва після Причастя

    Милостивий Боже, Отче наш, Ти єдиний гідний нашої хвали. Ми споживаємо цей хліб і п’ємо з цієї чаші, засвідчуючи тим самим, що ми врятовані тільки завдяки смерті нашого Господа. Ми славимо Тебе, так як відчуваємо радість завдяки Духу Святому, Який пов’язує нас з Твоїм Сином і один з одним. Просимо Тебе, допоможи нам всім своїм життям явити, що ми всім серцем любимо Тебе і один одного, і зміцни нашу віру через цю Святу Вечерю. Допоможи нам стійко очікувати приходу нашого Спасителя, Який обіцяв, що знову буде пити вино з нами в Твоєму царстві . Хвала Тобі , Отче , і Сину Твоєму , і Святому Духу на віки віків. Амінь .