• Молитва просвітлення Святим Духом

  Засвіти в серцях наших, Чоловіколюбче Владико, чисте світло Твого Богопізнання і очі розуму нашого розкрий на розуміння Євангельської Твоєї науки. Дай нам страх блаженних заповідей Твоїх, щоб, перемігши всі тілесні пристрасті, ми провадили духовне життя, думали й чинили все угодне Тобі, бо Ти єси світло душ і тіл наших, Христе Боже, і Тобі славу возсилаємо з Предвічним Твоїм Отцем і Всесвятим і благим і Животворчим Твоїм Духом нині і повсякчас, і на віки віків.  Амінь
 • Молитва про просвітлення

  Небесний Отче, що милостиво охороняєш і захищаєш Свою Церкву серед багатьох бурь і випробувань, молимо Тебе: збережи серед нас Святе Євангеліє, даруй щоб Воно в чистоті зберігалося і проповідувалося. Навчи нас у всьому покладатися на Твою святу ласку і шукати волі Твоєї через Ісуса Христа, улюбленого Сина Твого, Господа нашого

 • Молитва “Царю небесний”

  Царю Небесний, Утішителю, Душе Істини, що всюди єси і все наповняєш. Скарбе добра і життя Подателю, прийди і вселися в нас, і очисти нас від усякої скверни, і спаси, Благий, душі наші. Амінь.

 • Молитва про просвітлення Святим Духом

  Господи, Творче наш, Заступнику, Викупителю і Спасителю – ми зібралися в Ім’я Твоє, щоб слухати Твоє святе Слово. Молимося за те, щоб Ти відкрив наші серця Твоїм Святим Духом, так щоб через проповідування Твого Слова ми могли розкаятись у наших гріхах, вірити в Ісуса Христа, і щодня зростати у молитві та святості. Почуй нас, заради Ісуса благаємо про це. Амінь.

 • Молитва про просвітлення Святим Духом

   Отче наш небесний, Слово Твоє є вірне свідоцтво, світильник для наших ніг, світло на нашому шляху. Ми просимо Тебе, веди нас Духом Твоїм Святим, щоб ми просвітились Словом Твоїм Святим. В Ім’я Ісуса Христа, Господа нашого, ми просимо. Амінь.