Псалтир. Кантовий наспів. 150 псалмів + окремі біблійні тексти

8 квітня 2017 0 450

Пресвітером Рівенської Біблійної церкви м.Рівне Юрієм Ліщинським завершена робота над книгою “Кантовий спів Псалмів”. На 400 сторінках книги Ви знайдете адаптовані всі 150 Псалмів з нотами, також низка богослужбових текстів Біблії покладені на канти. Проведена величезна робота, яка буде слугувати ще кращому прославленню Господа під час загальних богослужінь, співаючи і молячись текстами з Писання. Нехай Господь благословить автора і кожного, хто буде використовувати цю роботу для прославлення Господа.

“Спів Псалмів формуює мислення, тому що допомагає роздумувати над Словом Божим.
Спів Псалмів формує молитву, тому що дає конкретні слова для молитви.
Спів Псалмів формує життя, тому що те, як ми думаємо і про що молимось, тобто наш світогляд, визначає як ми поступаємо і як живемо. Але все це побічний ефект.
Головне: спів Псалмів приємний Богові, бо Він (1) створив інструмент, давши кожному голос і (2) дав Псалтир, який без співу все одно що кульки без молока. Це жарт, але спів Псалмів насправді має тринітарний зміст. Людське тіло є музичним інструментом, тому що в кожного є голос, і проговорювати текст речитативом може навіть той, чий музичний слух не надто розвинений. Кантовий наспів навмисне є простим, щоб будь-хто міг брати участь.
Отже, люди співають Слово (Христос). Бог слухає (Отець), а підноситься це все ща допомогою музики  (Дух Святий).”

 

Запис кантів деяких псалмів

Фонограми кантів деяких псалмів

Завантажити архів з фонограмами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + 13 =

Інші пісні