Псалми Давида

На протязі тисячоліть народ Божий для прославлення Бога використовував псалми Давида. Спочатку в храмі, а потім в синагогах під час богослужінь співались псалми Давида. Новозавітна церква продовжила практику народу Божого Старого Заповіту.

Чому ж реформатська церква співає і читає псалми?

Тому, що:
1. Псалми – богонатхненного Слово Боже.
2. Письмо закликає нас використовувати псалми.
3. Спів і читання псалмів – практика Церкви Божої як Старого, так і Нового Завіту.
4. Загальний спів біблійних псалмів навчає нас і врозумляє, а також прославляє Бога (Кол. 3:16).
5. Загальний спів і читання псалмів сприяє взаємного збудування церкви, прославленню та вдячності Господа. Більш того, співи псалмів веде до сповнення Духом (Еф.5:19,20).
6. Псалми містять весь спектр людських емоцій і переживань. Псалми вчать нас, як правильно спілкуватися з Богом, як правильно славити Господа, як правильно сповідувати гріх, як правильно дарувати свої переживання перед Богом, як виражати свої емоції.
7. Псалми оберігають нас від поверхневого ставлення до Бога в молитві, прославлення, спілкуванні, збагачують наше молитовне життя, формують у нас біблійний світогляд і образність мислення.

Більш детально Ви можете почитати про це в статті пастора реформатської церкви Сергія Накула в статті “Почему реформатская церковь поет или читает на каждом богослужении библейские псалмы?”

Пропонуємо Вам псалми Давида, які ви можете використовувати як в літургіях, так і під час особистого прославлення Бога. Використовуючи женевські мелодії, служителі Реформатської церкви м.Івано-Франківськ адаптували їх українською. Нехай наш Всемогутній Бог буде прославлений.