Джон Буньян Archives | УТР

Джон Буньян

Фільтр книг Показано все 2
За категорією
За автором

Путешествие пилигрима в Небесную страну

Джон Буньян (1628-1688) – англійський письменник, протестантський проповідник. Народився в Ельстоу (невелике село в центрі Англії), в Бедфорді, де він провів більшу частину свого життя. 19 років він одружився на молодій жінці, яка переконала його регулярно відвідувати церкву. Там він слухав Євангеліє, і після глибокої і тривалої духовної боротьби він повністю підпорядкував себе Господу, після чого він був хрещений і став членом Баптистської церкви Бедфорда. Незабаром він почав проповідувати в церкві і навколишніх селах. Люди визнали в Буньяне риси лідера, а також вміння тлумачити Писання.

У 1660 році він був заарештований і посаджений у в’язницю за проведення таємних, нерозв’язаних державою, релігійних зібрань. Коли йому запропонували свободу в обмін на обіцянку ніколи більше не проповідувати, він не погодився і залишився у в’язниці. У 1672 році його відпустили, і він відразу ж повернувся до колишньої діяльності. Протягом наступних 16-ти років свого життя він вів активну діяльність як пастор, письменник, радник, лідер, а також верховний пастор безлічі церков і молодих служителів.

Буньян написав такі знамениті праці: «Благодать багата» – його духовна автобіографія; «Духовна війна», в якій зображена боротьба Церкви з сатаною; і найбільш популярне – «Подорож Пілігрима», яке описує шлях людини по імені Християнин з міста Загибелі в Небесний місто.

Copyright © 2016-2022 - Українське Товариство Реформації.

Всі права захищено! Копіювання дозволяється лише з вказанням посилання на сайт

Політика конфіденційності | Договір оферти

Сайт розроблено Луковим Юрієм

Контакти

  • тел: +38 (093) 025-00-07
  • тел: +38 (098) 647-97-90
  • www: reformed.in.ua

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах