Джозеф С. Райл Archives | УТР

Джозеф С. Райл

Фільтр книг Показано все 2
За категорією
За автором

Джозеф С. Райл. Він був єпископом англіканської церкви, який здійснював своє служіння в місті Ліверпулі. Джозеф С. Райл був служителем державної (поминальної) церкви Англії. В один прекрасний момент свого життя він пережив справжнє духовне відродження.

Проте, і після цієї події він не залишив свою улюблену церкву, цілком справедливо вважаючи, що Сам Бог дав йому це стадо, щоб він продовжував його пасти. Слідуючи цьому внутрішньому голосу, він продовжував до кінця свого життя залишатися єпископом англіканської церкви в Ліверпулі. Слід особливо підкреслити, що, завдяки тому, що сам Джозеф С. Райл був справжнім народженим згори християнином, ця церква разом зі своїм єпископом дотримувалася євангельських принципів служіння, хоча загальна духовна ситуація в Англії в кінці XIX століття була дуже складною.

Джозеф С. Райл написав багато книг, які і в даний час відомі, і популярні, особливо серед віруючих євангельського напрямку. Пропонована вашій благочестивому увазі одна з книг Джозефа С. Раїла – книга «Обов’язки батьків» – цікава тим, що в ній автор дає батькам сімнадцять ясних, конкретних і мудрих порад, які базуються виключно на Біблії.

Copyright © 2016-2021 - Українське Товариство Реформації.

Всі права захищено! Копіювання дозволяється лише з вказанням посилання на сайт

Політика конфіденційності | Договір оферти

Сайт розроблено Луковим Юрієм

Контакти

  • тел: +38 (093) 025-00-07
  • тел: +38 (098) 647-97-90
  • www: reformed.in.ua

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах