Роберт Макчейн Archives | УТР

Роберт Макчейн

Фільтр книг Показано єдиний результат
За категорією
За автором

Роберт Мюррей Макчейн (21 травня 1813 – 25 березень 1843) був служителем церкви в Шотландії з 1835 по 1843 рр. Він ніс служіння пастора в місті Данді в Шотландії до самої своєї ранньої смерті у віці 29 років.

Макчейн швидко здобув репутацію чудового проповідника, духовного пастиря і поета. Всього лише за 6 років він встиг сприяти пробудженню в церкві Данді. В кінці його служіння церква складалася з 1200 душ. “Я вважаю, що є дві речі, яких неможливо бажати дуже старанно: особиста святість і честь Христа в спасіння душі”. У цьому поєднанні прагнення до святості і прагнення до спасіння душ і полягає особливість його служіння. Він віддавав себе справі Євангелія, особливо проповіді. Після 3 років служіння в церкві він здійснив поїздку до Ізраїлю, а також їздив по різних містах Англії і Шотландії з євангелізаційної проповіддю.

Про його глибоке благочестя, любов до Писання і посвяту молитві стало особливо добре відомо після його смерті з його листів до членів церкви і іншим пасторам, а також з записів у його щоденнику. Він склав план з читання Св. Письма, щоб всі члени його церкви прочитували Письмо щорічно.

Copyright © 2016-2021 - Українське Товариство Реформації.

Всі права захищено! Копіювання дозволяється лише з вказанням посилання на сайт

Політика конфіденційності | Договір оферти

Сайт розроблено Луковим Юрієм

Контакти

  • тел: +38 (093) 025-00-07
  • тел: +38 (098) 647-97-90
  • www: reformed.in.ua

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах