Томас Уотсон Archives | УТР

Томас Уотсон

Фільтр книг Показано все 3
За категорією
За автором

Томас Уотсон “Вечеря Господня”

Ніхто не знає точної дати народження і точної дати смерті Томаса Ватсона. Припускають, що він народився в 1620 році і помер в 1686 році. Однак нам відомо, що він закінчив Еммануїл-коледж в Кембриджі, отримав ступінь бакалавра в 1639 році і ступінь магістра в 1642 році. В університеті його вважали неординарним студентом. У 1646 році він став ректором в церкві св. Стефана в Лондоні. У 1651 році його запідозрили в участі в змові Крістофера Лава і посадили до в’язниці, але через шість місяців випустили. Він також постраждав під час великого гоніння 1662 року.

Його церква згоріла в пожежі 1666 року. Після великого гоніння Ватсон проповідував де тільки було можливо. Ті, кому подобалися його проповіді, збиралися в коморах, на кухнях і в лісі, щоб почути Слово життя. У 1675 році Томас Ватсон разом зі Стівеном Чарнок отримали дозвіл проводити богослужіння в Кросбі-Холі. У 1686 році Ватсон разом з дружиною Абігейл повернувся в Барнстон в графстві Ессекс, де його батько був служителем. Церковна будівля, побудоване в старому стилі молитовного будинку, існує і понині. Томас Ватсон помер під час молитви в тому ж році і був похований в Барнстоні.

Вважається, що твори Ватсона дуже легко читати. Він писав яскраво, живо, виразно, стисло, чітко викладаючи думку і даючи необхідні пояснення. Характер людини залежить від того, що у нього в серці. У творах Ватсона нам відкривається служитель найвищого ґатунку.

Першою його опублікованій книгою став твір «Основи богослов’я». Наступними були «Молитва Господня» і «Десять заповідей». Зміст цих книг грунтується на Короткому Вестмінстерському катехізисі. Були опубліковані також такі твори Ватсона, як «Доктрина покаяння» і «Все допомагає на добре». Останнє з них відомо також під назвою «Божественна ліки»

Copyright © 2016-2021 - Українське Товариство Реформації.

Всі права захищено! Копіювання дозволяється лише з вказанням посилання на сайт

Політика конфіденційності | Договір оферти

Сайт розроблено Луковим Юрієм

Контакти

  • тел: +38 (093) 025-00-07
  • тел: +38 (098) 647-97-90
  • www: reformed.in.ua

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах