27-28 листопада 2019 року на базі Центру Християнського життя України, Українське Товариство Реформації, спільно з місією Come Over and Help, провело конференцію на тему “Божий завіт і життя помісної церкви”. Спікером конференції був Джеральд Просі – пастор реформатської церкви з 35-річним стажем (Канада, Нідерланди), автор багатьох статей і книг на теологічну тематику.

Протягом двох днів конференції розглядали такі теми:

  • Біблійний погляд на завіти
  • Як ми розглядаємо завітну громаду?
  • Якою має бути проповідь в завітній громаді?
  • Як викуплення приходить у життя тих, хто про нього чує?
  • Про самодисципліну, яка робить служителя здатним ефективно працювати в завітній громаді
  • Як члени громади практично вчаться пізнавати Господа?

Конференція була досить практичною і актуальною. Проходила в простій дружній атмосфері.

В конференції прийняли участь близько 80 учасників з різних протестантських церков: реформатські церкви (були представники CREC, УЄРЦ, незалежних реформатських громад), пресвітеріанських, лютеранських, баптистських і меноніти, що представляли всі регіони України, починаючи з Донецької області і Харькова, закінчуючи Закарпаттям. Переважна більшість учасників несуть в церквах служіння пасторами, проповідниками, відповідальними за різні напрямки служіння. Це робило спілкування під час кава-брейків, запитань-відповідей, в перевах після лекцій досить цікавим.

Дякуємо Господу за те, що дав можливість провести дану конференцію, за великі духовні уроки, які отримали, слухаючи лекції, за нові і цікаві знайомства.