Українське… ми живемо і звершуємо нашу діяльність в Україні. Прагнемо збагатити українське християнство ресурсами українською мовою. Звичайно, що ми маємо якусь частину матеріалів іншими мовами, але ціллю є збільшення саме україномовного продукту.

Товариство… ми є командою людей-однодумців, з різних церков, об’єднані спільними переконаннями та цілями в нашому служінні, прагнемо послужити церкві та суспільству.

Реформації… Слово реформація походить від латинського reformátio, що означає перетворення або виправлення.


Початком Реформації вважають 31 жовтня 1517 р., коли доктор Мартін Лютер розпочав процес діалогу про необхідність реформації життя Західної Церкви. Цей рух призвів не тільки до реформ у церковно-релігійному житті але також призвів і до реформ у суспільно-політичному житті Європи.

Після Революції гідності наше суспільство опинилося в певному сенсі на роздоріжжі. Лунають різні голоси та бачення стосовно того, якою Україні бути. На превеликий жаль маємо ще тих, хто намагається знову нас втягнути в минуле. А є ті хто тягне у напрямну «цивілізованого суспільства». Але що це таке, мало хто може сформулювати. Ми належимо до тих людей, які переконані, що світогляд Протестантської Реформації, на основі якого були сформовані більшість європейських країн може допомогти і нам в Україні. Адже від того, що закладається у фундамент нашого життя, життя церкви та країни вцілому – залежить якість і міцність всієї будівлі.

Ми переконані, що принципи Реформації необхідні не тільки для Реформатської Церкви, як конфесії, але й будуть корисними для всіх, хто хотів би якісно реформувати всі сфери свого життя.