Семінари та конференції

Ми проводимо семінари та конференції на різні богословські та практичні теми християнського життя. Ціллю цих заходів є допомога у побудови цілісного християнського світогляду. Нашими спікерами є досвідчені священнослужителі як з України так і з інших країн.

Книжкове служіння

Їжа живить наше тіло а книги годують душу. Спадщина богословських та практичних книг на англійській мові стала величезним благословінням для Західної церкви. Наше бажання поділитися цим скарбом з нашими співвітчизниками в Україні. Тому для нас першочерговим завданням є переклад українською мовою, видавництво, друк і розповсюдження пуританської літератури та кращих реформатських авторів сучасності. Нашим бажанням є також поширення хорошої традиції оранізації читацьких клубів.

Капеланське служіння

В 2014 році сталося те, на що не сподівався мабуть ніхто в нашій державі. Розпочалася російсько-українська війна… На сьогоднішній день тимчасово окупованими заличається частина нашої території, загиблих у цій війні вже більше 13000. Саме у цей важкий час для країни, ми бажаємо внести і свій невеликий вклад у допомогу нашим військовослужбовцям та цивільному населенню у зоні бойових дій.

Підтримка пасторів

УТР має тісні відносини з групою реформатських пасторів, які звершують своє служіння в різних містах і селах України. Прагнемо підтримувати їх не тільки освітніми проектами та літературою, але й молитовно і матеріально за допогою наших партнерів.

Дитяче служіння

Допомога потребуючим