Члени команди

Павлюк Олександр

Павлюк Олексанр – голова УТР, пастор Реформатської Церкви Святої Трійці.  Народився в 1975 році на Житомирщині, в м. Коростень. Тоді ж був хрещений відомим православним священником, протоієреєм Іваном Маркевичем в Свято-Михайлівській Церкві с. Мелені, Коростенського району. Але так сталося, що практичне християнське життя ропочалося у громаді ЄХБ. З 1993 до 2000 року отримував богословську освіту в декількох богословських учбових закладах. А з 2000 розпочав свою працю на Хмельниччині. Це і пасторське служіння і робота в освіті. Спочатку викладання, потім робота академічним деканом, а потім і директором Хмельницького Регіонального Біблійного Колледжу. Через глибокий самоаналіз та пошуки, глибоке дослідження Святого Письма, теології та історії церкви, разом з помісною церквою ЄХБ м. Дунаївці, в 2010 році вирішили продовжити своє служіння вже як Реформатської Церкви. Одружений, виховує трьох дітей.

Луковий Юрій

Луковий Юрій – відповідальний за PR – розвиток і просування проекту в інтернеті, співзасновник УТР, пресвітер Євангеличної Реформатської церкви Святої Трійці, м.Дунаївці. В церковному служінні з 2002 року. Це і місіонерська діяльність, і пасторське служіння (рукопокладений пастор). Близько 10 років здобував теологічну освіту в декількох учбових закладах (біблійний коледж, бакалавр в Київській Богословській семінарії, Євангелична Реформатська семінарія України).

Захопленням є розробка веб-сайтів, їх розвиток і популяризація в мережі інтернет. Тому завжди радий послужити цьому на славу Божу. Одружений, батько однієї дитини.

Шаповалов Юрій

Шаповалов Юрій – відповідальний за книжкове служіння Українського Товариства Реформації

Дорадчий комітет

Дорадчий комітет є органом УТР. Метою діяльності комітету є формування ефективних та продуктивних зв’язків товариства з помісними церквами, служителями задля покращення якості проектів та ефективності роботи нашої організації в цілому.