Дорогі українці!

Від усього серця, щиро хочу привітати всіх вас зі Світлим Святом Христового Воскресіння!

По праву цей день є одним із найголовніших свят Християнської Церкви. Крім особливого періоду святкування Великодня – Христовий нарід відзначає вокресіння кожної неділі, проводячи літургію.

Чому це так важливо для всіх нас християн? Бо тілесне воскресіння Христа – це перемога у всіх значеннях цього слова. Це перемога над смертю, як ворогом, перемога над дияволом і гріхом. Для нас, людей, які щоденно зустрічаємося зі смертю, це неабияка втіха і надія. Бо як написав ап. Павло, що як в Адамі вмирають усі, так само в Христі всі оживуть.

Моя молитва і побажання для всіх українців, щоб ми, як народ, були не просто сміливими, не просто патріотичними, не просто релігійними, а ще й перебували у Христі. Віра у воскресіння цілковито може якісно змінити наше життя, відношення до нього, відношення до смерті. Без воскресіння Христа віра наша даремна, даремне і життя наше.

То ж бажаю всім довірити своє життя Богу, у правдивій вірі служити Йому. І тоді разом з Христовою Церквою спокійно очікувати «воскресіння мертвих і життя будучого віку».

З повагою і молитвою про Вас
голова Українського Товариства Реформації
Олександр Павлюк